DLA felvételi vizsga-beosztás 2015

A 2015-ös írásbeli, főtárgy és szóbeli DLA doktori felvételi vizsgák június 15-17. között lesznek a Zeneakadémián.

I. forduló: írásbeli

2015. június 15. hétfő

8.00 - 9.00 Zeneakadémia, Ligeti György Épület (1077 Bp., Wesselényi u. 52.) Földszint 003. terem

Jelentkezés a Doktori Titkárságon 8:00 órától azoknak, akik még nem mutatták be diplomájukat, az eredeti diploma (vagy igazolás) és nyelvvizsga-bizonyítvány bemutatásával.

                   

9.00 - 10.00 Zeneakadémia, Ligeti György Épület (1077 Bp., Wesselényi u. 52.) Földszint, 018. terem

ÍRÁSBELI FELVÉTELI VIZSGA MINDENKINEK

          

10.00 - 11.00 Zeneakadémia, Ligeti György Épület (1077 Bp., Wesselényi u. 52.) Földszint, 018. terem

ÍRÁSBELI A ZENEELMÉLET ÉS AZ EGYHÁZZENE SZAKRA JELENTKEZŐK SZÁMÁRA

                                                                                                                                             

 

II. forduló: Főtárgy felvételi

2015. június 15. hétfő


13:00- 14:00 Zeneakadémia, Főépület (1061 Bp., Liszt Ferenc tér 8.) 2. emelet, X. terem  

Gitár

Kovács Viktória Anita, Környei Miklós, Tari Szabolcs

 

14:00 - 15:00 Zeneakadémia, Főépület (1061 Bp., Liszt Ferenc tér 8.) 2. emelet, X. terem  

Zeneszerzés / zeneelmélet

Kutrik Bence, Langer Dóra, Orosz Flóra Eszter

 

15:00 - 16:30 Zeneakadémia, Főépület (1061 Bp., Liszt Ferenc tér 8.) 2. emelet, X. terem 

Ének

Brzózka Helena, Dékán Jenő, Jobbágy Anett, Kovács Emese, Nász Renáta

                                                                                  

17:00 - 17:20 Régi Zeneakadémia (1071 Bp., Vörösmarty utca 35.) Bach terem

Egyházzene / Orgona

Németh Zsuzsa

 

2015. június 16. kedd

 

9:00 - 10:30 Zeneakadémia, Főépület (1061 Bp., Liszt Ferenc tér 8.) 2. emelet, X. terem 

Karvezetés / zongora

Burkus Boglárka, Dévity Zoltán, Fűri Anna, Nick Andrea, Várkonyi Tamás

 

11:00 - 13:30 Zeneakadémia, Főépület (1061 Bp., Liszt Ferenc tér 8.) 2. emelet, X. terem 

Zongora

Benabdallah Marouan, Demény Balázs, Hernandez Sonseca Alvarez, Menyhei Ádám, Németh András, Simon Dorottya, Szilágyi Valéria, Varga Gergő Zoltán

 

14:30 - 16:00 Zeneakadémia, Főépület (1061 Bp., Liszt Ferenc tér 8.) 2. emelet, X. terem 

 

Fuvola

Hotzi Enikő, Pfaff Erika

 

Klarinét

Hegedűs Petra, Szatmári Emőke, Várda Péter

 

16:00 - 17:00 Zeneakadémia, Főépület (1061 Bp., Liszt Ferenc tér 8.) 2. emelet, X. terem 

Kürt

Kállai Tibor

 

Trombita

Siket István, Nagy Eleonóra Eszter

 

Tuba

Iványi Álmos

 


18:30 - 20:30 Zeneakadémia, Főépület (1061 Bp., Liszt Ferenc tér 8.) Kupolaterem

Karvezetés (vezénylés)

Burkus Boglárka, Dévity Zoltán, Fűri Anna, Nick Andrea, Várkonyi Tamás

 

2015. június 17. szerda

9:00 - 10:30 Zeneakadémia, Főépület (1061 Bp., Liszt Ferenc tér 8.) 2. emelet, X. terem 

Hegedű

Fehér Csaba, Homoki Gábor, Horváth László, Varga Oszkár

 

Mélyhegedű

Kiss Alexandra Enikő

 

10:30 - 11:30 Zeneakadémia, Főépület (1061 Bp., Liszt Ferenc tér 8.) 2. emelet, X. terem 

Gordonka

Kiss Gergely Ádám, Ueda Mizuki, Valkó Béla István

 


2015. június 18. csütörtök

9.00 - 9.30 Zeneakadémia, Főépület (1061 Bp., Liszt Ferenc tér 8.) 2. emelet, X. terem 

Hárfa

Papp Tímea

 

 

III. forduló: Szóbeli

A szóbeli felvételi beszélgetésre továbbjutottak listáját minden felvételi nap végén közzé tesszük.

Kérjük, hogy a kiírt időpont előtt fél órával jelenjenek meg a vizsga helyszínén!   

 

2015. június 17. szerda

13.00 - Zeneakadémia, Főépület (1061 Bp., Liszt Ferenc tér 8.) 2. emelet, X. terem 

 

2015. június 18. csütörtök

9.30 - Zeneakadémia, Főépület (1061 Bp., Liszt Ferenc tér 8.) 2. emelet, X. terem