Dél-Koreában vendégeskedett Borbély László
2026. június 1.
A Liszt Ferenc Zeneművészeti egyetem docense, zongoraművész a Zeneakadémia partnerintézményében, a Szöuli Nemzeti Egyetemen adott mesterkurzust, valamint előadást tartott, emellett koncerteken is fellépett.
A hangversenyek közül az elsőn Liszt, Ligeti és Kurtág művei szerepeltek, a másodikon pedig, amely kifejezetten az idén száz esztendős Kurtág tiszteletére szervezett, több koncertből álló sorozat nyitóeseménye volt, a szöuli intézmény hallgatóival közösen játszott. Oktatónk emellett még két önálló koncerten is népszerűsítette Liszt és Kurtág zenéjét a távol-keleti ország fővárosában.

