Magyarország, ahol ma is alig élnek többen tízmilliónál, annyi muzsikust és oly sok kiváló zeneművet adott a világnak. Hálás vagyok, hogy ott születtem, és ott tanulhattam.

Solti György

Óramegbeszélések az I. félév elején

2019. augusztus 23.

Angelika Lippe: szeptember 9. (hétfő), 12.00–15.00, We. alagsor

Báll Dávid: szeptember 16. (hétfő), 15.00, We. -123. terem

Baranyay László: szeptember 4. (szerda), 16.00, We. aula

Borbély László: szeptember 12. (csütörtök) 15.00, Se. 207. terem (első órák a szeptember 16-i héten!)

Botvay Károly: szeptember 6. (péntek), 16.00, Vö. 303. terem

Darázs Renáta (hangképzés és szabadon választható spec.koll.): szeptember 6. (péntek), 14 .00, LF8 Kupolaterem előtt

Dobos-Orosz Flóra (Transzponálás-és partitúraolvasás): 2019. szeptember 9. (hétfő), 15.00, We. aula

Dobozy Borbála, Ratkó Ágnes: szeptember 5. (csütörtökön), 10.00, Vö. 311. terem

Eötvös József, Csáki András: szeptember 10. (kedd), 14.00, Vö. 310. terem

Erdélyi László: szeptember 11. (szerda), 10.00, We. 019. terem

Falvay Attila: szeptember 9. (hétfő), 13.00, Vö. 303. terem

Falvai Katalin: szeptember 18. (szerda), 10.00, LF8 aula

Fülei Balázs: szeptember 5. (csütörtök), 12.00, Régi ZAK Kamaraterem

Gulyás István: szeptember 10. (kedd), 14.00, We. aula

Gulyás Márta: szeptember 12. (csütörtök), 18.30, We. aula

Hargitai Géza: szeptember 9. (hétfő), 15.00, LF8 XV. terem

Hargitai Imre: szeptember 16. (hétfő), 15.00, LF8 XIV. terem

Jandó Jenő: szeptember 18. (szerda), 14.00, LF8 XIV. terem

Kemenes András: szeptember 16. (hétfő), 11.00, LF8 VIII. terem

Kereskedő Tamás (zongora kötelező):
  – 2019. szeptember 11. (szerda), 10.00–13.00, LF8 XIII. terem
  – 2019. szeptember 12. (csütörtök), 10.00–13.00, LF8 XX. terem

Kertész István: szeptember 12. (csütörtök), 9.00, Vö. 307. terem

Kéry János: szeptember 9. (hétfő), 13.00, Se. 207. terem

Kiss Péter: szeptember 9. (hétfő), 10.30, LF8 Kávézó

Klézli János: szeptember 11. (szerda), 10.00, Se. 207. terem

Kovács Sándor (első órák): szeptember 16. hétfő

Kovács Zoltán (első órák – Filozófia, Esztétika): szeptember 16. hétfő

Körmendi Klára:
  – zongora kötelező (magyar hallgatók): 2019. szeptember 10. (kedd), 10.00–12.00, We. aula
  – kortárs zongora (külföldi hallgatók): 2019. szeptember 11. (szerda), 13.00, We. aula

Környei Zsófia: szeptember 13. (péntek), 14.00, Régi Zeneakadémia, találkozás a porta előtt

Lajkó István: szeptember 10. (kedd), 14.00–16.00, We -122. terem

Láposi János: szeptember 6. (péntek), 14.00, We -126. terem

Lendvai Tamás: szeptember 10. (kedd), 11.00 We. aula

Lőte Enikő: szeptember 12. (csütörtök), 10.00–13.00, We. 020. terem

Mácsai János (első órák): szeptember 10. (kedd), 10.00–11.30 és 12.00–13.30 We. 018. terem

Mali Emese: szeptember 13. (péntek), 14.00, We. alagsori aula – büfé

Marczi Mariann: 2019. szeptember 10. (kedd), 10.00, We. aula

Mező Péter: szeptember 12. (csütörtök), 10.00, We. aula

Monostori Gábor: szeptember 10. (kedd), 14.00, Vö. 304. terem

Nádor György: szeptember 16. (hétfő), 14.30, LF8 XII. terem

Nagy Ágnes: szeptember 13. (péntek), 15.00, LF8 XXX. terem

Nagy Nóra (angol és német): szeptember 9. (hétfő) 12.00–13.00, We -119. terem

Perényi Eszter: 2019. szeptember 10. (kedd), 13.00, LF8 XXVIII. terem

Prunyi Ilona: szeptember 11. (szerda), 15.00, We. aula

Rolla János: szeptember 6. (péntek), 14.00, LF8 aula

Rónaszéki Tamás: szeptember 11. (szerda), 9.00, We. -121. terem

Serei Zsolt: szeptember 13. (péntek), 10.30, We. aula

Solymosi Tari Emőke (első órák) szeptember 9-én (hétfőn):
  – 2. évfolyam: 14.00–15.30, We. 022. terem
  – 3. évfolyam: 15.45–17.15, We. 022. terem
  – 1. évfolyam: 17.30–19.00, We. 022. terem

Somogyi Péter: szeptember 9. (hétfő), 14.00, We. aula

Szabó Barna (Transzponálás- és partitúraolvasás): szeptember 9. (hétfő), 16.00, We. aula

Szabó Judit: szeptember 9. (hétfő), 14.00, We. aula

Szalai András: szeptember 11. (szerda), 11.00, LF8 XXIX. terem

Szatmári Zsolt: szeptember 10. (kedd), 15.30, LF8 XXIV. terem

Tallián Tibor (első óra): szeptember 19. (csütörtök), 14.00–16.00, LF8 XV. terem

Tarnay Annamária: szeptember 5. (csütörtök), 13.00, We. földszinti aula

Varga Oszkár: szeptember 6. (péntek), 10.00, LF8 XX. terem

Wagner Rita: szeptember 6. (péntek), 10.00, LF8 XVI. terem

Wilheim András: szeptember 11. (szerda), 16.00, LF8 XXVII. terem

Ur Bertalan: szeptember 19. (csütörtök), 15.00, Se. 115. terem – órabeosztás és első tanítási óra!