A két magyar nem csak játszotta a zenét, ők maguk voltak a zene – minden idegszálukban – egészen az ujjuk hegyéig.

Adelheid von Schorn Reményiről és Lisztről

Óramegbeszélések és első órák az I. félév elején

Alábbi cikkünkben található meg oktatóink tanév eleji óramegbeszéléseinek időpontjai (az órarend szerinti első órákat külön jelezzük).

Ábrahám Márta:
Óramegbeszélés: szeptember 8. (csütörtök), 15.00, Vö. 304. terem
Első főtárgyórák: szeptember 12. (hétfő)

Báll Dávid: szeptember 7. (szerda), 14.15, Főépület, VIII. terem

Baranyay László: szeptember 7. (szerda), 16.00, Főépület, XII. terem

Bene Róza (kötelező csembaló): szeptember 6. (kedd), 17.00, Vö. Bach terem előterében (lifttel szemben a földszinten)

Borbély László:
Óramegbeszélés: szeptember 5. (hétfő), 15.00, Főépület kávézó
Fontos, hogy főtárgy ÉS Kortárs zongorazene tárgyra járó ÖSSZES (magyar és külföldi) hallgató személyesen jelenjen meg! Amennyiben ez valakinek nem lehetséges, lehetőség szerint szeptember 2-ig jelezze a tanár úrnak emailben.
Első főtárgyórák: szeptember 12. és 13.
Ezen a két napon MINDEN főtárgyas hallgatóját szeretné meghallgatni a tanár úr, órarendtől függetlenül
Kortárs zongorazene: az anyagmegbeszélés ONLINE történik. Első Kortárs zongorazene órák a szeptember 19-i héten indulnak. Ez is érinti a magyar BA III. évfolyam első szemeszterben járó felét, illetve MA I. évfolyamon magyarokat ÉS külföldieket is!

Bor Péter (kötelező mélyhegedű): 2022. szeptember 8. (csütörtök), 10.00, We. földszinti aula

Bozó Péter (első órák): szeptember 5-ei héten

Dobozy Borbála és Ratkó Ágnes (csembaló, zongora és korrepetitor szakosoknak): szeptember 6. (kedd), 10.00 helyett új időpontban – szeptember 7. (szerda), 10.00, Régi Zeneakadémia, Vö. 311. terem

Erdélyi László: szeptember 13. (kedd), 10.00, Főépület, VIII. terem

Falvai Anna: szeptember 8. (csütörtök), 9.30, We. -121. terem

Farkas Gábor: szeptember 10. (szombat), 13.30, Főépület, VIII. terem

Fazekas Gergely: óramegbeszélés minden órájának időpontjában és helyszínén a szeptember 5-ei héten

Gulyás István: szeptember 6. (kedd), 14.00, Főépület, VI. terem

Hargitai Imre: szeptember 5. (hétfő), 14.00, Főépület, XIV. terem

Homor Zsuzsanna: szeptember 7. (szerda), 10.00, Főépület, XVI. terem, Repertoárismeret és hangszerkíséret főtárgy is

Káel Norbert: szeptember 13. (kedd), 8.00, Főépület VIII. terem
A csoportos órák órarendi ideje: kedd 8.00–9.30 és 9.30–11.00 Főépület VIII. terem, szerda 8.00–9.30 Főépület XVII. terem.
Az óramegbeszélés napján Tanár Úr már órát tart!

Kapás Géza (első órák): szeptember 6. (kedd) – 14.00–15.00 Vonós Metodika (BA II.  magyarok); 15.00–17.00 Hegedűjáték Módszertana (O10 I.); 17.00–19.00 Hegedű tanítási módszertan (O10 II.), 19.00–20.00 Vonós Metodika (BA II. külföldi), Vö. 407. terem

Kemenes András: szeptember 5. (hétfő), 11.00, Főépület, VIII. terem

Kertész István: szeptember 5. (hétfő), 10.00, Vö. 307. terem

Kéry János: szeptember 5. (hétfő), 10.00 óra, Semmelweis u. 207. terem

Koncsek Andrea: szeptember 8. (csütörtök), 9.00, We. -120. terem

Kovács Sándor (első Általános Zenetörténet óra, BA III.): 2022. szeptember 8. (csütörtök)

Kovács Zoltán (első órák): szeptember 12-ei héten

Körösvölgyi Zoltán:
óramegbeszélés: szeptember 5. (hétfő) és szeptember 6. (kedd), a kurzusok órarend szerinti időpontjaiban és termeiben
első órák: szeptember 19. (hétfő) és 20. (kedd)

Lajkó István: szeptember 10. (szombat), 14.00, Főépület VII. terem

Lendvai Tamás (első óra): szeptember 14. (szerda), 14.30–17.30, Vö. 400 terem (elérhetőségek: +36-30-9848-537, lenta[kukac]t-online.hu; telefonos egyeztetés előnyben)

Lippe, Angelika: szeptember 6. (kedd), 11.30–13.00, W52 földszinti aula

Marczi Mariann: szeptember 6. (kedd), 9.00, Se. 113. terem

Némethy Attila: szeptember 5. (hétfő), 10.00, Főépület, XII. terem

Pap János (első órák): szeptember 5-ei héten

Perényi Eszter: szeptember 6. (kedd), 13.00, Főépület, XXVIII. terem

Prunyi Ilona: szeptember 7. (szerda), 14.00, Főépület, XIII. terem

Ránki Fülöp: szeptember 5. (hétfő), 15.00, Főépület, Büfé

Solymosi Tari Emőke (első órák): szeptember 12. (hétfő)

Somogyi Péter: szeptember 5. (hétfő), 14.00, W52 aula

Suki András: szeptember 6. (kedd), 8.00, Főépület, XIII. terem

Würtz Klára: szeptember 2. (péntek), 11.00, Főépület, VII. terem